O NÁS

Štryk & Chic je to takové malé království pro všechny milovníky pletení a háčkování.

Zaměřujeme se na kvalitní přírodní materiály jako je 100% střižní vlna s úpravou super wash, 100% merino  ve velmi široké barevné paletě, alpaka v různém zpracování, ale i kašmír, který u nás není ještě zcela obvyklým artiklem. V nabídce zde zákazník najde mnoho dalších krásných přízí, jak na tenoučké krajkové šály či svetříky, tak i silné příze vhodné na kabáty. Majitelka Eva Bovoli se zaměřuje i na ruční barvení přízí, na ručně spřádané příze a na tvorbu autorských modelů.

Díilna disponuje i malou šicí dílnou, ve které se pořádají různé kreativní workshopy – patchwork, volné quiltování, art quilt, tvorba textilních panenek, textilních broží a doplňků a v neposlední řadě i kurzy pletení a háčkování.

Samozřejmostí je odborná rada, posezení s možností prolistovat knihy a časopisy, které jsou zákaznicím (i zákazníkům) k dispozici s možností skenování.

K doplněnì nabídky je zde i spousta neobvyklých knoflíků, prýmků, stuh, mašlí, broží, ale i nádherných originálních chiffonových šál, jejich výrobou se majitelka zabývá.

Bez nadsázky se dá říct, že téměř každý, kdo do obchodu zavítá, je polapen jeho atmosférou  a vřelým přístupem.

Zajděte se podívat i vy, kteří nepletete, protože kdo ví, třeba vás tam něco osloví.